www.cvonline.hu

TECHNOLÓGUS

  • A hirdetés 1223 napja lejárt

A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

  TECHNOLÓGUS

munkatársat keres mátészalkai telephelyére az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Gyártástechnológiai tervezés, irányítás
  • Szerszám és gépalkatrész tervezés, fejlesztés
  • Árajánlat készítés szakmai támogatása
  • Fröccsöntő üzemi technológiák, folyamatok optimalizálása, fejlesztése
  • Szerszámpróbák elvégzése
  • Technológiai fegyelem folyamatos nyomon követése, ellenőrzése
  • Technológiai - és rajzdokumentációk kezelése
  • LEAN munkafolyamatok kialakítása, támogatása a gyártásban.

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnök (gépgyártás-technológus /anyagmérnök / géptervező mérnök)
  • Gyártástechnológiai, fröccsöntési, CNC-s munka tapasztalat előnyt jelent
  • Aktív, tárgyalási szintű ANGOL nyelvismeret szóban és írásban
  • ERP rendszerek ismerete
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Minitab, Autocad, Pro-engineer)
  • Rendszerszemlélet, precizitás, megbízhatóság
  • Nagyfokú önállóság, proaktivitás
  • Együttgondolkodási készség, hatékony team munka

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Dinamikus, fiatalos, támogató csapat
  • Továbbfejlődési lehetőségek
  • Nemzetközi munkatársi kapcsolatok

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy küldje be Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol nyelven:

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Humánpolitikai Osztály

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Jakabné Zeke Tünde

HR vezető

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő