www.cvonline.hu

Technológus

  • Ez az állásajánlat 2 napon belül lejár

A Nitrogénművek Vegyipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság
(8105. Pétfürdő, Hősök tere 14.)

azonnali kezdéssel

vegyészmérnökök

jelentkezését várja

egyik legújabb termelő üzemébe

Technológus

munkakörbe.

Az elvárt jelentkező olyan szakember, aki:

  • vegyészmérnöki egyetemi végzettséggel vagy vegyészmérnök (MSc) diplomával rendelkezik,
  • angol nyelvből legalább középfokú „C” típusú nyelvvizsgája van és a nyelvet munkája során tárgyalóképes szinten tudja használni,
  • rugalmas, önálló, kreatív, felelősségteljes munkavégzésre képes, de csapatban is hatékonyan tud dolgozni,
  • jellemzője továbbá a gyors döntési készség, határozott fellépés, jó konfliktuskezelő- és tűrő képesség,
  • kiváló kommunikációs, problémafelismerő és problémamegoldó készséggel bír.

Ipari környezetben szerzett tapasztalat, egyéb idegen nyelv ismerete valamint SAP ismeret előnyt jelent.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Bérezés: megegyezés szerint

Széles körű béren kívüli juttatások, kiváló munkahelyi környezet, szakmai kihívások!

A részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségeket, valamint a nyelvvizsga meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat 2016. november 18-ig a lenti e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Pétfürdő
Kategória Gyártás / Termelés, Gyógyszeripar / Vegyipar, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Veszprém