www.cvonline.hu

Technológus

  • A hirdetés 359 napja lejárt

PEMŰ Műanyagipari Zrt.

Folyamatosan bővülő műanyagipari termékeket előállító vállalat munkatársat keres

Technológus

munkakörbe.

Feladatok:

  • Gyártási technológiák elkészítése
  • A technológiai folyamatok és a termelés hatékonyságának folyamatos javítása, dokumentálás
  • Új termék bevezetésénél a gyártási, technológia folyamat előkészítése
  • Műveleti munkautasítások, folyamatparaméterek, hibakatalógusok készítése, kezelése
  • Műszakvezető, gépbeállítók, operátorok képzése
  • Kimutatások készítése a vezetés felé

Elvárások:

  • Gépészmérnöki, vagy vegyészmérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Eredmény-, minőség-, vevőorientáltság
  • Önálló munkavégzés, felelősségvállalás
  • Határozottság, terhelhetőség

Előny:

  • ISO TS 16949 szabvány és minőségbiztosítási eszközök (8D, FMEA, PPAP, stb.) ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Megbízható háttér
  • Önálló munkavégzés
  • Fejlődési lehetőségek
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Solymár

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Solymár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol