www.cvonline.hu

Technológus

  • A hirdetés 258 napja lejárt

Technológus

Feladatok:

  • Alkatrészek gyártási jegyzékének elkészítése, alapanyag és technológiai folyamatok feltüntetése
  • Részletes összeállítási terv elkészítése,
  • Gyártási dokumentáció elkészítése, anyagszükségletek meghatározása
  • A gyártási folyamatok hatékonyságának folyamatos elemzése, a hatékonyság fejlesztése,
  • Vevői kapcsolattartás, reklamációkezelés

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Precizitás, önállóság, terhelhetőség, csapatjatékos
  • Felhasználószintű számítástechnikai tudás (Ms Office)
  • Acélszerkezetek technológiában szerzett tapasztalat (3-4 év)
  • Német nyelv ismerete
  • Kommunikáció a külföldi partnerekkel (DE, SK, ENG)
  • AutoCAD ismerete (egyébb CAD/CAM ismerete előny)
  • Projektek irányításában szerzett jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:
Budapest

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német