www.cvonline.hu
Technológus
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.05.11.
Hirdetés azonosító: 1037441
lejárt

Stabil hátterű, fémszerkezeteket gyártó megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Technológus

Feladatok:

  • Acélszerkezet gyártási technológiák tervezése
  • Gyártási folyamatok tervezése, nyomon követése
  • Egyeztetés társosztályokkal és külső beszállítókkal
  • Műszaki dokumentáció

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Minimum 3 év tapasztalat gépgyártásban, technológus pozícióban
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office, CAD, vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Megbízható, stabil háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.