www.cvonline.hu

Technológus

  • A hirdetés 477 napja lejárt

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,

valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével

foglalkozó vállalat

Gyártóeszköz üzembe

technológus

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • kérőlapok alapján elkészíti az új gyártóeszközök törzsdokumentációit (összeállítási rajz, alkatrész rajzok, darabjegyzék)
  • meglévő gyártóeszközök törzsdokumentációinak módosítása
  • szerszám gyártási technológiai dokumentáció elkészítése
  • „QAF” formával szükséges részletezéssel árajánlat készítése
  • kooperációs partnerekkel való kapcsolattartás

Személyi és szakmai elvárások:

  • Technikusi végzettség, felsőfokú szakirányú végzettség előnyt jelent.
  • Műszaki rajzismeret.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office; Excel, Word), AutoCAD,  Pro/ENGINEER ismeret előny
  • Forgácsolási alapismeretek
  • Teljesítmény orientált személyiség, meggyőző, határozott kommunikáció és stressz tűrő képesség.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Magas szintű munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Téglás

Fényképes szakmai önéletrajzát 2016. március 31.-ig az alábbi címre vagy a megadott e-mail címre várjuk.

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt

4243 Téglás, Külterület 135/32. hrsz.

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola