www.cvonline.hu

TECHNOLÓGUS

  • A hirdetés 486 napja lejárt

Megbízónk egy újonnan indult  projektcég, amely a több mint 200 főre tervezett új gyáregységébe keres munkatársat az alábbi pozícióban:

Üzemi technológus (3 fő)

(I fő Alkoholüzemi, 1 fő Keményítőüzemi, 1 fő Szárítóüzemi Technológus)

Munkavégzés helye:

-          Székesfehérvár és Heves-megye

Munkakörhöz tartozó követelmények:

-          Felsőfokú végzettség,

-          Minimum 3 év ipari területen szerzett tapasztalat vagy projekt kivitelezési gyakorlat,

-          Technológiai folyamatok ismerete, üzemi tapasztalat

-          Haladó számítástechnikai ismeretek kiemelten MS Office és AutoCAD,

-          Magabiztos angol nyelvtudás,

-          Megbízhatóság, magas stressz tűrő képesség,

-          Eredményorientált, lendületes személyiség,

-          Önálló, kreatív gondolkodásmód és rendszerszemlélet,

-          Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség.

Munkakörhöz tartozó feladatok:

-          Üzemi készülékek és folyamatok tervezésének és kivitelezésének irányítása,

-          Legújabb és legkorszerűbb technológiák üzemi gyakorlatba való bevezetése, fejlesztések megvalósítása,

-          Mérnöki számítások készítése,

-          Kapcsolattartás partnerekkel, kivitelezőkkel,

-          Tárgyalások lefolytatásában való részvétel,

-          Új berendezések beüzemelésében való közreműködés.

Előnyt jelent az alábbi területek bármelyikén szerzett tapasztalat:

-          Megújuló energiák terén szerzett tapasztalat,

-          Üzemi energia  háztartás tervezése és kivitelezése,

-          HACCP és ISO ismerete,

Amit kínálunk:

-          Versenyképes jövedelem,

-          Változatos munka,

-          Folyamatos szakmai fejlődés,

-          Dinamikusan fejlődő vállalati környezet.

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre – az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre – a magyar- és az angol nyelvű fényképes önéletrajzait!

Vancsa István
Ügyvezető Partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.
Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202