www.cvonline.hu

Technológus

  • A hirdetés 587 napja lejárt

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,

valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével

foglalkozó vállalat

Alkatrészgyártó üzemi

technológus

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Az alkalmazott technológiák, alkatrészek, produktív anyagok alapadatainak, struktúráinak, művelettervének elkészítése, módosítása, karbantartása.
  • Új cikkszámok felvétele, azok technológiai paramétereinek meghatározása, rögzítése, valamint dolgozók és munkahelyek adatainak rögzítése a Vállalatirányítási rendszerbe.
  • A gyártáshoz szükséges technológiai dokumentáció elkészítése.
  • Gyártási folyamatok optimalizálása (műveletcsökkentés, anyagtakarékosság, selejtcsökkentés, normaidők vizsgálata)
  • A termék előállításához szükséges kiegészítő, opcionális alkatrészek tervezése, legyártatása.
  • Közreműködés termék árajánlatok készítésében.
  • A gyártás szakmai támogatása technológia oldalról (lemezdarabolás, mélyhúzás-sajtolás, dobhegesztés) proaktív közreműködés technológiai problémák, fejlesztési feladatok, valamint a minőségi problémák megoldásában (reklamációkezelésekben való aktív részvétel).
  • Kiemelten figyel a gyártási tevékenységek munkabiztonsági-, egészségvédelmi- és környezetvédelmi előírásainak technológiák és műveleti utasítások általi teljesíthetőségére.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú, gépészmérnöki végzettség.
  • Műszaki rajzismeret.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, vállalatirányítási rendszerek, AutoCAD).
  • Teljesítmény orientált személyiség, meggyőző, határozott kommunikáció és stressz tűrő képesség.
  • Telephely közeli lakóhely.
  • Fémipari alapismeretek, fémmegmunkálásban, (lemezalakításban), hegesztésben szerzett gyakorlat előny.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Magas szintű munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Téglás

Fényképes szakmai önéletrajzát 2015. december 15.-ig az alábbi címre vagy a megadott e-mail címre várjuk.

4243 Téglás, Külterület 135/32. hrsz.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő