www.cvonline.hu
Technológus (Referenciaszám: PJ3918)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.10.22.
Jelentkezési határidő: 2015.10.23.
Hirdetés azonosító: 978158
lejárt

Győrben működő, élelmiszeripari partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba

TECHNOLÓGUS

Feladatok:
Technológiai dokumentáció teljes körű vezetése és karbantartása (alapanyag, késztermék specifikációk, technológiai utasítások, labormérési adatlapok, élelmiszerbiztonsági rendszerek és dokumentumok, próbagyártások, próbacsomagolások)
Részvétel belső és külső auditokon
Mintakészítések és mintaküldések
Gyártásközi ellenőrzések, technológiai problémák esetén beavatkozás kezdeményezése
Anyagfelhasználás, gyártási folyamatok optimalizálása
Új berendezések beüzemelésében való közreműködés

Elvárások:
- Releváns felsőfokú (élelmiszeripari) végzettség
- Középfokú angol nyelvismeret
- Kiváló kommunikációs készség
- Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:
- Élelmiszeriparban szerzett szakmai tapasztalat (Sütő- és / vagy édesipar előny)

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatás

- Önálló, felelősségteljes munkakör
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Hosszú távú munkalehetőség

Kérjük, csatolva küldje el részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.