www.cvonline.hu

Technológus, project mérnök

  • A hirdetés 312 napja lejárt

Multinacionális autóipari gyártó partnercégünk keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártási folyamatterv készítése
  • Folyamat FMEA készítés
  • Szerszámok, készülékek, ellenőrzőeszközök meghatározása, igénylése
  • Technológiai dokumentációk kidolgozása, alapbizonylatok kiállítása
  • Kapacitáskiegyenlítés készítése, javaslat a tételek átcsoportosítására valamint a hiányzó kapacitások feloldására
  • Gépek, berendezések telepítési terveinek kidolgozása, engedélyeztetése
  • Telepítési ütemtervek készítése
  • A gyártás során felmerülő műszaki problémák rendezése
  • APQP, PAPP auditok, gépbeszerzési folyamat feladatainak végrehajtása, koordinálása, dokumentálása
  • Beruházási tervnek megfelelően árajánlatok bekérése, kiértékelése, javaslattétel a kiválasztásra
  • Gépátvétel szervezése, koordinálása.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (gépgyártástechnológia,- folyamatmérnök szakirány)
  • Jártasság folyamatváltozások és folyamategységesítések területén
  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás,
  • Problémamegoldó képesség, kreativitás,
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés,
  • Együttműködő, segítő magatartás.

Előnyt jelent:

  • Gépi forgácsolás és autóipari tapasztalat előnyt jelent
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál;
  • jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet;
  • folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot;
  • teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot.

Munkavégzés helye: Heves megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Heves
Heves
Kategória Gyártás / Termelés