www.cvonline.hu

Technológus, project mérnök

  • A hirdetés 567 napja lejárt

Multinacionális autóipari gyártó partnercégünk keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártási folyamatterv készítése;
  • Folyamat FMEA készítés;
  • Szerszámok, készülékek, ellenőrzőeszközök meghatározása, igénylése;
  • Technológiai dokumentációk kidolgozása, alapbizonylatok kiállítása;
  • Kapacitáskiegyenlítés készítése, javaslat a tételek átcsoportosítására valamint a hiányzó kapacitások feloldására;
  • Gépek, berendezések telepítési terveinek kidolgozása, engedélyeztetése;
  • Telepítési ütemtervek készítése;
  • A gyártás során felmerülő műszaki problémák rendezése;
  • APQP, PAPP auditok, gépbeszerzési folyamat feladatainak végrehajtása, koordinálása, dokumentálása;
  • Beruházási tervnek megfelelően árajánlatok bekérése, kiértékelése, javaslattétel a kiválasztásra;
  • Gépátvétel szervezése, koordinálása.

 Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (gépgyártástechnológia,- folyamatmérnök szakirány);
  • Jártasság folyamatváltozások és folyamategységesítések területén;
  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás;
  • Problémamegoldó képesség, kreativitás;
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés;
  • Együttműködő, segítő magatartás.

 Előnyt jelent:

  • Gépi forgácsolás és autóipari tapasztalat előnyt jelent;
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete.

 Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál;
  • jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet;
  • folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot;
  • teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot.

 Munkavégzés helye: Heves megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével az alábbi  e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő