www.cvonline.hu

Technológus Mérnök

  • A hirdetés 953 napja lejárt

A VT Metál Kft bővülő csapatába székesfehérvári

munkavégzésre keres

munkatársat.

Feladatok:

  • Megmunkálási technológiák kidolgozása
  • Árajánlatok készítése
  • Projektbevezetések műszaki felügyelete
  • Műszaki dokumentáció készítése
  • Utókalkulációk készítése
  • Gépberuházásoknál műszaki támogatás
  • Projektmanagment feladatok

Elvárások:

  • gépészmérnök végzettség
  • kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítástechnikai tudás
  • jó kommunikációs és  problémamegoldó készség

Előny:

  • CAD-CAM vagy gépgyártás technológus szakirány
  • gépi forgácsoló középfokú végzettség vagy forgácsolási tapasztalat
  • Solid Edge ill. Edge Cam programok  ismerete
  • autóipari tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtani tudunk:

  • Egy dinamikusan fejlődő cég tagja lehet.
  • Rugalmas munkavégzés
  • Versenyképes fizetés
  • Előrelépési lehetőség üzletágon vagy cégcsoporton belül

Jelentkezését az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol