www.cvonline.hu

TECHNOLÓGUS MÉRNÖK

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.01.31.
Hirdetés azonosító: 1107574
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBÍZÓNK:
Partnerünk egy nemzetközi autóipari gyártó cég, amely Magyarországon az első tíz legnagyobb munkaadó között szerepel.  Olyan újfajta gyártási kultúrát honosított meg minden folyamatában, amely a biztonságra és a környezetvédelemre törekszik. A vállalat vezérelve, hogy olyan terméket gyártsanak, amely az emberek életét megkönnyíti, az igényeiket kiszolgálja.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Esztergom

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Versenyképes juttatási
  • Szakmai fejlődés
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi kellemes munkakörnyezet

FŐBB FELDATAID LESZNEK:

  • Új modellek bevezetése, és a futó modellek optimalizálása
  • A gyártósori Layoutok fejlesztése
  • A hegesztő készülékek tervezési / módosítási koncepciójának a kialakítása
  • A gyártósorok átalakítási munkáinak a megrendelése, berendezések átvétele, próbagyártások lebonyolítása, felügyelete
  • A vonatkozó ütemtervek elkészítése, azok betartatása
  • Új technológiák, anyagok bevezetése, beillesztése a jelenlegi technológiákba
  • Minőségfejlesztések az automata gyártósorokon

AMIT ÖNTŐL ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú gépész szakirányú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Gyártási területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Nyitottság az új ismeretekre
  • Nagyfokú önállóság, jó kommunikációs készségek
  • Magas terhelhetőség, precizitás, rugalmasság

A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • AutoCad (2D) tervezői program ismerete
  • Fanuc robotprogramozási ismeretek
  • PLC programozási ismeretek

Amennyiben karrierterveiben szerepel egy modern technológiára épülő gyár csapatának tagja lenni, kérjük magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a lenti  e-mail címre.

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

Köszönjük!

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya