www.cvonline.hu

Technológus mérnök - Gépoldali fejlesztések

  • A hirdetés 686 napja lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk az autóipar stabil gépipari vállalkozása, melynek vevői a világ nagy autógyárai. A folyamatos fejlődés biztosítására keressük az új kollégát az alábbi kulcspozícióba

TECHNOLÓGUS MÉRNÖK - GÉPOLDALI FEJLESZTÉSEK

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A gyártó berendezések hatékonyságának és fejlesztésének biztosítása
Állásidő elemzések készítése, javító intézkedések, fejlesztési feladatok
A megelőző karbantartások tervezése, ütemezése
A gépköltségek kontrollja
Pótalkatrészek rendelkezésre állásának biztosítása
Gépmeghibásodások okainak feltárása és javítása, jelentések készítése

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Több éves releváns tapasztalat gyártási környezetben
Gépipari tapasztalat
CNC gépek ismerete (programozás és/vagy pneumatikai, hidraulikai ismeretek)
Felsőfokú műszaki végzettség (gépész, villamos vagy mechatronikus)
Munkanyelv szintű angol nyelvtudás

ELŐNY:

PLC programozói ismeretek

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Dunántúl, Budapest vonzáskörzete, autópálya mellett

AMIT KÍNÁLUNK:

Egyéb juttatások (bonus, bejárás támogatás, cafeteria)

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1175 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Pest
Fejér
Tolna
Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő