www.cvonline.hu

Technológus (lézer hőkezelő, hegesztő)

  • A hirdetés 597 napja lejárt

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

technológus (lézer hőkezelő, hegesztő)

Főbb feladatok:

  • lézer hőkezelés és hegesztés ipari robotok segítségével és manuális gépes lézeres hegesztés
  • projektek végrehajtása
  • mérési feladatok végrehajtása
  • technológia fejlesztésben való részvétel
  • kis sorozatú munkáknál operátori feladat elvégzése

Elvárások:

  • gépipari termelési környezetben való jártasság
  • CNC, PLC, robot vagy egyéb gépprogramozási ismeret
  • szakmai angol nyelv ismerete.

Előny:

  • mérnöki végzettség
  • angol nyelvtudás
  • PLC ismeretek
  • CNC ismeretek
  • robot programozási gyakorlat

Amit knálunk:

  • kis létszámú, 3 fős csapat új tagjaként egyedi és változatos munkák
  • korlátlan lehetőség szakmai fejlődésre dinamikusan fejlődő cég új üzemében
  • külföldi képzést és betanítást, gyorsan fejlődő területen biztos perspektívát kínálunk
  • közlekedési támogatás vagy próbaidő után autóhasználat lehetséges

Munkavégzés helye:

Halásztelek, Páger Antal u.

Magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje a megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol