www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk

 TECHNOLÓGUS

  (HF 9-6843)

  munkatársat.

Feladat

  • Termelés ellenőrzéseinek ellenőrzése, termelés segítése,
  • Minőségügyi dokumentumok felügyelete, redszerezése, archiválása,
  • Minőségügyi prezentációk készítése, vezetők részére,
  • Segítségnyújtás a labor számára,
  • Gyökérok analízis,
  • Új belépő dolgozók oktatása.

Elvárások

  • Min. 1-2 éves tapasztalat hasonló területen,
  • Aktív, angol nyelvismeret (főleg írásban, olvasásban),
  • Határozott, magabiztos fellépés.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos lehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bérezés.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát

kérjük, küldje a „HF 9-6843"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

  az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

 Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Fejlesztőmérnök

HSA Kft.

Fejlesztőmérnök Feladatok: Termékfejlesztéssel ...
Eger

Lakatos

HSA Kft.

Lakatos Feladatok: A vállalat gépparkjában kele...
Heves

Termékvizsgáló hegesztési ismeretekkel - Karosszériaüzem

AUDI HUNGARIA Zrt.

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik á...
Győr