www.cvonline.hu

Technológiai vezető

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1046519

Egyedi, ipari berendezések gyártását végző, nagy múltú Partnercégünk számára hosszú távra keresünk munkavállalót az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • műszaki irodavezető és a gyártás-előkészítő csapat munkájának támogatása,
  • technológiai folyamatok fejlesztése,
  • a gyártásba kerülő termékek anyagszükségletének, műveleti sorrendjének, normaidejének meghatározása,
  • előkalkulációk, árajánlatok elkészülésének támogatása beszámolás a vezetőség felé.

Elvárások:
  • felsőfokú gépészmérnök végzettség,
  • gépgyártás-technológia területén szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat,
  • önálló felelősségteljes munkavégzés,
  • következetesség, vezetői attitűd,
  • jó szervező és kommunikációs készség.

Előnyök:
  • idegen nyelv ismerete (német, angol).

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.