www.cvonline.hu

Technológiai tervező | Design engineer - Esztergom környéke

  • A hirdetés 227 napja lejárt

Feladatkör:
Az Ön feladatai lesznek: - a gépekre adandó ajánlatok kidolgozása, az ehhez szükséges információk összegyűjtése - a főbb darabok beszerzésére való javaslatok kidolgozása - a rendelések, szerződések elkészítésében való részvétel - műszaki, gyártási tervek kidolgozásában való részvétel - új berendezések P&ID dokumentációjának és technológiai méretezésének elkészítése - az üzembe helyezéseknél való aktív részvétel - minőségi problémák kivizsgálása, elemzése - projektek műszaki dokumentumainak elkészítése.

Végzettség:
Felsőfokú gépészmérnök végzettség szükséges. Vegyipari gépészmérnök előny!

Szakmai tapasztalat:
Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: - kommunikációs szinten beszél és ír angolul - ismeri a termodinamikát, különösen a hűtő körfolyamatokat - ért a P&ID készítéshez - kiváló kommunikációs készséggel bír.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Vegyipari vevőket kiszolgáló gépgyártó vállalat.