www.cvonline.hu

Technológiai szerelésvezető

  • A hirdetés 103 napja lejárt

Technológiai szerelő cég keres gyógyszeripari technológiai szerelésben jártas

szerelésvezetőt

napi művezetői feladatok, valamint komplett kivitelezési munkák levezetésére főleg debreceni,
de akár változó munkahelyre is.

Elvárás:

  • Rugalmasság,
  • önállóság,
  • magas fokú vezetői és kommunikációs készség,
  • mobilitás és a nagy teherbíró képesség

Jelentkezését az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő