www.cvonline.hu

Technológiai rendszerszakértő (mérnök)

  • A hirdetés 905 napja lejárt

„Csatlakozz az átalakulásban lévő, piacorientált vasúttársasághoz!

Tervezzük együtt a sikeres jövőt!”

 A MÁV Zrt.

Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság Budapesti Területi Igazgatóság Távközlési és Biztosítóberendezési szakterülete

munkatársat keres

technológiai rendszerszakértő (mérnök)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Részt vesz a MÁV Zrt. Területi Igazgatósága által ellátott terület különböző típusú biztosítóberendezések, kapcsolódó rendszerek üzembehelyezésében, karbantartásában, a rendszerek hibaelhárításában, időszakos felülvizsgálatában.
  • Közreműködik a berendezések, rendszerek műszaki fejlesztési igényeinek meghatározásában, a karbantartási és üzemzavarelhárítási stratégia továbbfejlesztésében.
  • Részt vesz a helyszíni és laboratóriumi vizsgálatokban.
  • Közreműködik  a szakmai utánpótlás kinevelésében, a szükséges szakmai képzési, továbbképzési és oktatási követelmények kialakításában, valamint a berendezések kezelőinek vizsgáztatásában, a beruházással összefüggő kivitelezők oktatásában.
  • Részt vesz utasítások készítésében, rendeletek előkészítésében.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú műszaki szakirányú állami iskolai végzettség (közlekedésmérnök, villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök, mérnök-informatikus)
  • Felsőfokú – a szakterületre előírt – vasúti szakvizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít munkabér folyósítása mellett)
  • 3 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • 19/2011. NFM. rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít munkabér folyósítása mellett)
  • Szakterületre vonatkozó utasítások, szabályok, rendeletek ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • Orvosi alkalmasság

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelent:

  • Angol műszaki szakmai nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Széleskörű Cafeteriát
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság esetén munkáltatói támogatást
  • Utazási kedvezményt
  • Munkatársaink szakmai fejlődését széleskörű képzési lehetőséggel támogatjuk

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével, bérigény és a munkakör pontos megjelölésével az alábbi email-címre várjuk. Jelentkezésénél hivatkozzon a technológiai rendszerszakértő kódszámra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő