www.cvonline.hu

Technológiai rendszermérnök (Szombathely)

  • A hirdetés 637 napja lejárt

A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság Területi Igazgatóság Szombathely szervezete

munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A főnökség (területi igazgatóság) területén üzemelő különböző típusú biztosítóberendezések, erősáramú és távközlési berendezések, kapcsolódó rendszerek üzembe helyezése, működtetése, karbantartása, felügyelete, időszakos és rendkívüli felülvizsgálata, javítása, hibák elhárítása. Részvétel a szakmai vezetés által végzett laboratóriumi és helyszíni vizsgálatokat.
  • Biztosítóberendezésekkel, erősáramú, távközlő illetve speciális rendszerekkel kapcsolatos adatszolgáltatások készítése a főnökség (Pályavasúti területi igazgatóság) vezetése, döntés-előkészítés a szakmai vezetés részére. Ezek keretében statisztikák és elemzések készítése, az ebből adódó következetések levonása, üzemeltetési, karbantartási és fejlesztési javaslatok megtétele.
  • A rendszer ismerete alapján, a műszaki fejlődés figyelembe vételével szakmai fejlesztési igények, feladatok megfogalmazása, továbbítása.

Munkakör betöltésének feltétele:

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség: villamosmérnök, mérnök informatikus, biztonságtechnikai mérnök
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • 3 év szakmai gyakorlat
  • középfokú nyelvtudás szakmai nyelvismerettel bővítve előnyt jelent
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzés helye: Szombathely

Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő