www.cvonline.hu

Technológiai rendszermérnök (Fonyód)

  • A hirdetés 614 napja lejárt

A MÁV Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A szervezeti egység területén üzemelő különböző típusú biztosítóberendezések, kapcsolódó rendszerek üzembe helyezése, működtetése, karbantartása, hibák elhárítása.
  • Biztosítóberendezésekkel kapcsolatos adatszolgáltatások készítése. Statisztikák és elemzések készítése, üzemeltetési, karbantartási és fejlesztési javaslatok megtétele.
  • A  szakmai fejlesztési igények, feladatok megfogalmazása, továbbítása.
  • A szakmai képzési, továbbképzési és oktatási követelmények kialakításában közreműködés.
  • Szakterületén műszaki szakvélemények, műszaki költségvetések, beruházási tervek készítése.
  • Részvétel a berendezések kezelőinek vizsgáztatásában, oktatásában.
  • A végrehajtás munkájának közvetlen szakmai támogatása.

Követelmények:

  • felsőfokú állami iskolai végzettség - közlekedésmérnök, villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök, mérnök informatikus,
  • felsőfokú szakirányú mérnök szakvizsga,
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga,
  • (A szükséges vasúti szakvizsgák megszerzéséig  pályavasúti gyakornok munkakörben foglalkoztatjuk.)
  • orvosi alkalmasság.

Munkavégzési hely: Fonyód

Jelentkezési határidő: 2015. november 15.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Somogy
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő