www.cvonline.hu

Technológiai rendszermérnök (Békéscsaba)

  • A hirdetés 783 napja lejárt

A MÁV Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A főnökség területén üzemelő különböző típusú távközlési berendezések, GSM-R kapcsolódó rendszerek (30 m magasban antenna tornyon elhelyezett berendezések ) üzembe helyezése, működtetése, karbantartása, felügyelete, időszakos és rendkívüli felülvizsgálata, javítása.
  • Távközlő illetve speciális rendszerekkel kapcsolatos adatszolgáltatások készítése. Ezek keretében statisztikák és elemzések készítése.
  • A műszaki fejlődés figyelembe vételével szakmai fejlesztési igények, feladatok megfogalmazása, továbbítása, a szakmai irányítás támogatása.
  • A karbantartási, és üzemzavar elhárítási stratégiájának fejlesztése, illetve az üzemeltetés hatékonyságának növelése.
  • A szakmai képzési, továbbképzési követelmények kialakításában közreműködés.
  • Szakterületén műszaki szakvélemények, műszaki költségvetések, beruházási tervek készítése.
  • Megbízás alapján különböző projektekben szakértői szinten képviseli a főnökséget.
  • A távközlési szakaszok munkájának közvetlen szakmai támogatása.

Követelmények:

  • felsőfokú szakirányú (távközlés) állami iskolai végzettség,
  • felsőfokú távközlési mérnök szakvizsga,
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített (TEB) forgalmi vizsga, (A vasúti szakvizsgák megszerzéséig mérnök gyakornoki munkakörben foglalkoztatva)
  • 3 év szakmai gyakorlat,
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Alpinista vizsga a magasban végzett munkához,
  • HITECH vizsga,
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzési hely: Békéscsaba

Jelentkezési határidő: 2015. október 21.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Békés
Kategória Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő