www.cvonline.hu

Technológiai rendszermérnök (Békéscsaba, Szeged)

  • A hirdetés 557 napja lejárt

A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetés szervezet
 távközlési szakterületen végzett munkatársat keres

Technológiai rendszermérnök
 (Békéscsaba, Szeged)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A főnökség területén üzemelő különböző típusú távközlési berendezések, GSM-R kapcsolódó rendszerek (30 m magasban antenna tornyon elhelyezett berendezések ) üzembe helyezése, működtetése, karbantartása, felügyelete, időszakos és rendkívüli felülvizsgálata, javítása. Részt vesz és támogatja a laboratóriumi és helyszíni vizsgálatokat.
  • Távközlő illetve speciális rendszerekkel kapcsolatos adatszolgáltatások, statisztikák és elemzések készítése.
  • A műszaki fejlődés figyelembe vételével szakmai fejlesztési igények, feladatok megfogalmazása.
  • Döntés előkészítés a karbantartási, és üzemzavar elhárítási stratégiájának fejlesztése, illetve az üzemeltetés hatékonyságának növelése érdekében.
  • A szakmai képzési, továbbképzési és oktatási követelmények kialakításában közreműködés.
  • Szakterületén műszaki szakvélemények, műszaki költségvetések, beruházási tervek készítése.
  • Részvétel a berendezések kezelőinek vizsgáztatásában, az újfelvételes, vagy munkakörváltozás miatt ismételt oktatásra és vizsgára kötelezett távközlési munkavállalók oktatásában.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú állami iskolai végzettség távközlési szakterületen: villamosmérnök, mérnök informatikus
  • felsőfokú távközlési mérnök szakvizsga, 19/2011 NFM rendelet szerinti  egyszerűsített (TEB) forgalmi vizsga, melyet  vállalatunknál is megszerezhet. (A vasúti szakvizsgák megszerzéséig mérnök gyakornoki munkakörben foglalkoztatva)
  • legalább 3 év szakmai gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Középfokú elektrotechnikai végzettség
  • Alpinista vizsga a magasban végzett munkához
  • HITECH vizsga
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Békéscsaba/Szeged

Jelentkezés szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Kérjük, hogy a kívánt munkavégzési helyet megjelölni szíveskedjék!

Helyek Csongrád
Békés
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő