www.cvonline.hu

Technológiai osztályvezető

  • A hirdetés 969 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként autóipari alkatrészek illetve mezőgazdasági és építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Orosházi telephelyünkre, az OROS Divízióba, az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Feladata:

  • Gyártástechnológiai osztály munkájának szervezése, irányítása, a munkaszervezési előírások megtartása.
  • A termékek gyártástechnológiai és alapanyag normáinak meghatározása
  • Hegesztés technológia magas szintű ismerete, WPS adatlapok elkészítése.
  • Árajánlatokhoz műszaki alapadatok kidolgozása
  • Folyamatos technológiai fejlesztéssel a gyártási költségek optimalizálása.
  • Új gyártmányoknál a gyártóeszköz szükséglet meghatározása

Elvárásaink:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Nemzetközi Hegesztőmérnöki (IWE) végzettség
  • Angol nyelvismeret
  • Gépgyártás technológiai területen szerzett szakmai tapasztalat
  • 3 éves vezetői tapasztalat, jó irányító készség, eredmény orientáltság

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül

Szakmai önéletrajzokat az alábbi elérhetőségekre várjuk:

Aszalós Adrienn - Toborzási munkatárs

5900 Orosháza, Csorvási út 27.

Helyek Békés
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol