www.cvonline.hu

Technológiai mérnök

  • A hirdetés 222 napja lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.
Székesfehérváron működő üzemünk több, mint 1100 fős létszámmal alumínium profilok sajtolásával, ezek további megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozik, valamint ezen telephelyen működteti a csoport Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Vevői specifikációk vizsgálata, rizikó felmérése
  • Nem ismert vevői szabványok beszerzése és vizsgálata
  • Új folyamatok feltérképezése, több alternatíva elkészítése
  • Mintagyártások leszervezése alvállalkozóknál, kapcsolattartás alvállalkozókkal
  • Gyártási koncepció kidolgozása, felelősségvállalással
  • Megvalósíthatósági tanulmány készítése, fő árbefolyásoló tényezők felmérése

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (tervező vagy termelő vállalatnál)
  • Tapasztalat alábbi területek valamelyikén: alumínium hegesztés, tisztítási technológiák, nagy komplexitású összeszerelések
  • Magas fokú rajzolvasási készség
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás, angol nyelv ismerete előny
  • Projektszemlélet
  • Önálló munkavégzés

Amiért érdemes csapatunkhoz csatlakozni:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A jelentkezés módja:

Kérjük, önéletrajzod töltsd fel Karrieroldalunkon a Jelentkezés gombra kattintva!
Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhatsz.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német