www.cvonline.hu

TECHNOLÓGIAI MÉRNÖK

  • A hirdetés 563 napja lejárt

SINBON 1989 óta az egyedi kábelgyártás területének egyik vezető szereplője. Komplett elektronikai megoldásokat kínál az orvosi, autóipari, zöld energia ipar és kommunikációs technológia szereplői számára. A gyáregységek Kínában, Tajvanon és 2015 óta Magyarországon és az Egyesült Államokban is jelen vannak.

SINBON Elcotronic a SINBON csoport európai tagja, melynek értékesítési központja a németországi Pfarrkirchenben található, a közel 200 főt foglalkoztató fejlesztési és gyártási központja pedig Magyarországon, Tatabányán működik.

Sikereink központjában a Sinbon Csoport által világszerte foglalkoztatott több mint 4000 motivált és elkötelezett munkatárs áll. Kihívásokkal teli célokat tűzünk magunk elé, melyeket a „do the MAGIC“ mottónk szellemében képességeink és folyamataink folyamatos fejlesztésével érjük el. Kollegiális és elkötelezett csapatunk nagyfokú rugalmasságával és reakcióképességével győzi meg vevőinket.

Éljen a lehetőséggel, hogy európai sikereink felépítésében Ön is részt vehessen.

 A SINBON ELCOTRONIC Kft. most

 munkatársat keres

 optikai kábel termékvonalunkra

Feladatok:

  • új termékek tervezése;
  • új termékek bevezetése a gyártásba;
  • munka,- és ellenőrzési utasítások elkészítése;
  • mérőrendszerek elemzése és folyamatos fejlesztése;
  • termeléstámogatás.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség vagy optikai kábelgyártás területén szerzett tapasztalat;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • analitikus és megoldásorientált gondolkodásmód;
  • rendszerszemlélet;
  • proaktivitás.

Előny:

  • IPC-620 szabvány ismerete;
  • ISO 9001 és TS 16949 szabványok ismerete;
  • AutoCAD és ProE tervezőprogramok használatában való jártasság;
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • német és/vagy kínai nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • fejlődő nemzetközi cég
  • részvétel a cég fejlődési programjában;
  • fiatalos, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Ha szívesen dolgozna egy erősen fejlődő nemzetközi cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol