www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TECHNOLÓGIAI FŐMÉRNÖK

 (HF 10-6924)

pozícióba.

 Feladatok

  • Szénkefetartó termékcsoport felügyelete,
  • Külföldi gyárlátogatások (Nyugat-Európa) alkalmával technológiai alkalmazások elsajátítása, majd hazai környezetben való alkalmazásának koordinálása,
  • 5-9 fő beosztott irányítása, szakmai vezetése (marósok, esztergályosok, szerszámkészítők),
  • Nemzetközi projektekben való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, gépészmérnök előny,
  • Fémmegmunkálásban, forgácsolásban tapasztalat,
  • Aktív jó angol nyelvtudás,
  • Néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Külföldi utazásra való hajlandóság az első egy évben,
  • Határozottság, vezetői készségek.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér, nyugodt munkakörülmények,
  • Kiemelt jövedelem,

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6924"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése