www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 852563
lejárt

Karrier az Audinál

Technológiafejlesztő mérnök

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Pozíciónk a villamos gépek és hajtások területén biztosít Önnek továbbfejlődési lehetőséget és utat szakmai ambícióinak kibontakoztatásához.

Jövőbeli sikerének kulcsa ez a munkakörünk lehet!

A Kísérleti Motorgyártó központ a motorok fejlesztéséhez kapcsolódó projekteken dolgozik. A szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott új motortípusok szériagyártásának előkészítését támogassa a konstrukciós fázistól egészen a szériáig. Erre az izgalmas és kihívásokat tartogató pozícióra műszaki irányultságú, az elektromotorok gyártása iránt érdeklődő mérnökök jelentkezését várjuk.

Jelentkezzen most, folytassa szakmai karrierjét az Audi Hungaria Kísérleti Motorgyártó Központjában!

Amit ajánlunk az Ön számára:

► Munkalehetőséget egy rendkívül innovatív környezetben

► Támogatást célirányos karrier tervezésében és egyéni kompetenciáinak fejlesztésében

► Nemzetközi munkakörnyezetet

► Egy olyan feladatkört, amely napról-napra újdonságot, kihívást és fontos szerepet tartogat az Ön számára!

Feladatok

  • Együttműködés a megtervezett motorkoncepciók legyártásában és szériaéretté tételében
  • Gyártási kísérletek végrehajtása és kiértékelése
  • Elektromos motorok gyártási folyamatainak továbbfejlesztése
  • Részvétel új termékek és gyártási folyamatok kialakításában, fejlesztésében
  • Szoros együttműködés az érintett szakértőkkel és szakterületekkel, nemzetközi szinten is
Elvárások

  • Lezárt felsőfokú tanulmányok villamosmérnök, gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök szakon
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat motor - vagy járműgyártás, illetve autóvillamosság terén (villamos gépek és hajtások előny)
  • Előszériás és kísérleti gyártás folyamatának ismerete
  • Kommunikációs németnyelv-tudás szóban és írásban
  • Törekvés a speciális szakmai tudásbázis bővítésére
  • Magasfokú szakmai elhivatottság és önállóság
  • Magabiztos fellépés, képesség csapatmunkára

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC5051

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Kocsis Bernadett válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8271