www.cvonline.hu

Technológia tervező mérnök

  • A hirdetés 842 napja lejárt

Nemzetközi hátterű autóipari gyártó vállalat megbízásából keresünk

TECHNOLÓGIA TERVEZŐ MÉRNÖK

munkatársat.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Megmunkáló sor tervezése a vevői igények alapján;
  • Üzemi költségek számítása, beruházási keret meghatározása;
  • Megmunkáló és egyedi gépekkel szembeni követelmény-jegyzék kidolgozása;
  • Beszállítók kiválasztása;
  • Elő- és végátvételi eljárás lefolytatása;
  • Sorozatgyártás elindításában való részvétel.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Gépészmérnök végzettség;
  • Több éves forgácsolás területén szerzett tapasztalat (előnynek számít az autóiparban szerzett tapasztalat)
  • Megmunkáló gépek programozásában szerzett gyakorlat (Fanuc, Okuma, Siemens vezérlők ismerete előny)
  • Palást köszörülés területén szerzett gyakorlat;
  • Gyártás technológia (gyártósorok) tervezésében szerzett tapasztalat;
  • Folyamattervezési tapasztalat;
  • Pénzügyi ismeretek, költség kalkulációban szerzett gyakorlat;
  • M€+ beruházásokban szerzett tapasztalat;
  • Gép-gyártók ismerete (legújabb fejlesztések ismerete előny);
  • Szerszámgyártók ismerete;
  • 2D/3D tervezői programok ismerete (AutoCad és Catia programok ismerete előny);
  • Erős angol nyelvismeret.

Előnyt jelent:

  • Indukciós hőkezelésben, vagy más hőkezelési eljárásokban szerzett tapasztalat;
  • Új termék bevezetéshez kapcsolódó ISO/TS elvárások ismerete (APQP);
  • Német nyelv ismerete az angol mellett.

Munkavégzés helye:

Pest megye

Adatkezelési nyilvántartási szám:
NAIH-72575/2014

Közvetítési nyilvántartási szám:
5634-2/2010-5500

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő