www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TECHNOLÓGIA ÁTTELEPÍTÉSI PROJEKTMENEDZSER

 (HF 10-6885)

pozícióba.

Feladatok:

  • Nyugat-Európából Magyarországra történő gépészeti technológiák, gépek, eszközök, üzemrészek áttelepítésének menedzselése,
  • Impregnáló üzem áttelepítésének irányítása,
  • 20-25 fős (magyar és nemzetközi) projektcsapat koordinálása,
  • Nemzetközi projektmenedzserrel együttműködés.

Elvárások:

  • Technológia áttelepítésében szerzett tapasztalat,
  • Aktív jó angol nyelvtudás,
  • Műszaki végzettség (gépész- vagy vegyészmérnök előny),
  • Meglévő projektreferenciák igény szerint.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér, nyugodt munkakörülmények,
  • Kiemelt jövedelem,
  • Egy évre szóló, határozott idejű szerződés, adott esetben hosszabítható.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6885"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése