www.cvonline.hu

Technikus/Gépkezelő

  • A hirdetés 209 napja lejárt

EMI-Technology Bt.
Autóipari alkatrészeket gyártó cég Budapesten, a x. kerületben pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:

  • Gépkezelés
  • Gépeink folyamatos működésének biztosítása, tervszerű megelőző karbantartás elvégzése és annak dokumentálása
  • Meghibásodások esetén hibák okainak gyors azonosítása és a hibák gyors, szakszerű kijavítása.

Elvárások:

  • Közép szintű gépészeti vagy műszerész ismeretek
  • PC használat (Excel, Word)
  • Önálló munkavégzés, megfelelő betanulási idő után
  • Megbízhatóság, rugalmasság és fejlődésre hajlamosság

Előny:

  • Villamos ismeretek
  • Gépkezelői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Önéletrajzos jelentkezését várunk az alábbi e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő