www.cvonline.hu

Technikus

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 991992
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

A karácsonyi hajrá közeledtével szükségünk lesz egy ügyes kezű fiúra, aki segíti majd telekommunikációs Partnerünk dolgozóinak munkáját.

Feladatok:

  • Telekommunikációs cég termékeinek technikai vizsgálata, beállítása
  • Adatok másolása
  • Adminisztráció
  • Internetbeállítás

Elvárások:

  • Aktív nappali, passzív tagozatos, illetve évhalasztós jogviszony
  • Heti legalább 3-4 alkalom vállalása
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Műszaki affinitás
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Diákbér: 604 Ft/óra

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, regisztrálj a honlapunkon, tölts fel önéletrajzot, és jelentkezz a munkára!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Zala