www.cvonline.hu

Technikus

  • A hirdetés 596 napja lejárt

Informatikai területen működő vállalatunk kollégákat keres

Technikus

munkakörbe.

Jó műszaki érzékkel és kétkezi szerelési gyakorlattal rendelkező, kihívásokat kedvelő kollégákat keresünk stabil, hosszú távú, főállású munkakör betöltésére, kiemelkedő fizetési lehetőséggel.

Feladatok:

  • Közlekedéstechnikai rendszerek (kamerák, érzékelők) helyszíni telepítése
  • A telepítendő rendszerek előkészítése

Előnyt jelent:

  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő