www.cvonline.hu

Technikus

  • A hirdetés 822 napja lejárt

Műszaki ingatlanüzemeltetéssel foglalkozó multinacionális vállalat munkatársat keres

Technikus

munkakörbe, teljes- vagy részmunkaidőben.

Feladatok:

  • Ipari park kiszolgáló- és irodaépületek napi műszaki üzemeltetési feladatainak ellátása
  • Épületgépészeti és/vagy épületvillamossági berendezések napi kezelése, ellenőrzése, üzemben tartása, eseti kisjavítása
  • Ütemterv szerinti, tervszerű, megelőző karbantartások elvégzése, melyhez a szükséges betanítást biztosítjuk
  • Bérlőkkel való napi kommunikáció
  • Munkálatok papíron és számítógépen történő rögzítése, dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú gépész vagy elektromos szakirányú végzettség
  • Épületüzemeltetésben szerzett legalább 2 éves szakmai gyakorlat
  • Épületgépészeti és/vagy épületvillamossági berendezések ismerete
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatjátékos, udvarias, határozott fellépés
  • Saját gépjármű, „B” kategóriás jogosítvány a napi munkába járáshoz
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Számítógépes alapismeretek: Microsoft Office
  • Ápolt megjelenés

Előnyök:

  • Online hibabejelentő rendszerek, CAFM rendszerek ismerete
  • Szerviztapasztalat

Munkavégzés helye:

Törökbálint, Biatorbágy

A fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk „Technikus“ jeligével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő