www.cvonline.hu

Technikus

  • A hirdetés 886 napja lejárt

A közel 1 évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat az ORION Elektronikai Kft. budapesti telephelyére

TECHNIKUS

Munkatársat  keres.

A pozíció betöltésének feltételei:
  • Műszaki középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • 3-10 éves tapasztalat elektronikai gyártással
  • Magas szintű Számítógépek/szerverek ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előny

  • Szerverek/Számítógépek összeszerelésben szerzett 1 – 2 éves szakmai tapasztalat

Feladatok

  • Számítógépek, szerverek összeszerelése, hibák diagnosztizálása.
  • Folyamatokhoz szükséges dokumentációk elkészítése, hibaanalízis kiértékelése és rögzítése adatbázisban.
  • Programozás, automatizált eljárások készítése a gyártáshoz. „Dos”/Linux/ Windows parancsok ismerete szükséges.

Jelentkezni magyar és angol önéletrajz beküldésével lehet az alábbi e-mail címre.

ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol