www.cvonline.hu

Technikus

  • A hirdetés 1235 napja lejárt

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói

garanciális márkaszerviz

Technikus

munkatársat keres

budaörsi telephelyre.

Feladatok:

  • Javítási, hibakeresési munkában való aktív részvétel
  • A javítás adminisztrációja a különböző bizonylatokon.
  • A munkalapokon szereplő tartozékok egyeztetése, ellenőrzése.
  • Javítási árajánlatok, állásfoglalások, szakvélemények készítése.
  • A javított termékek kiadása előtt a javítás minőségének ellenőrzése, tesztelése

Elvárások:

  • KÉT MŰSZAKOS munkarend vállalása
  • szakirányú végzettség (elektronikai), vagy érdeklődési kör
  • tapasztalat alkatrész szintű javításban, hibakeresésben, forrasztásban
  • megbízható számítástechnikai ismeretek (gyakorlott Windows felhasználó)
  • szoftveres és hardveres hibák felismerése, megkülönböztetése

Előny:

  • elektronikai áramkörök hibakeresésében- javításában való jártasság
  • Windows 7 ismerete, Office csomag ismerete
  • műszerhasználat (multiméter)
  • SMD forrasztási gyakorlat
  • hasonló területen szerzett tapasztalat elektrotechnikai mérésben való jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, hosszú távú együttműködés
  • Fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

A pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő