www.cvonline.hu
Technikus
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.02.20.
Jelentkezési határidő: 2014.02.21.
Hirdetés azonosító: 710019
lejárt
Technikus

(Hajdú-Bihar)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, Magyarországon piacvezető mezőgazdasági műanyagipari vállalat keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

TECHNIKUS

Feladatok:
- Az üzem területén folyó gyártás folyamatának ellenőrzése és dokumentálása
- Műanyaggyártó berendezések, szabályozó és mérőműszerek ellenőrzése
- Felmerülő hibák feltárása, megoldása

Munkarend: 3 vagy folyamatos 4 műszak

Munakvégzés helye: Berettyóújfalu

Követelmények
- Szakirányú technikusi végzettség
- Hasonló területen eltöltött minimum két éves tapasztalat
- PC felhasználói ismeret
- Műszaki érdeklődési kör
- Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség és pozitív
hozzáállás
- Minőség – és folyamat-centrikus szemléletmód