Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Technikus

TeleMax GSM
Hozzáadva 2012.08.17.
Hirdetés azonosító: 429056
lejárt

TeleMax Szerviz Kft.

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

Technikus

Munkatársat keres Budaörsi telephelyre.

Feladatok:

  • Javítási munkában való aktív részvétel: hibakeresés, alkatrészcsere.
  • A javítás adminisztrációja a különböző bizonylatokon.
  • A munkalapokon szereplő tartozékok egyeztetése, ellenőrzése.
  • Javítási árajánlatok, állásfoglalások, szakvélemények készítése.
  • A javított termékek (vezérlők, szabályzók) kiadása előtt a javítás minőségének ellenőrzése, főfunkciók tesztelése, a készülék megtisztítása.
  • Képzési tréningeken való részvétel akár külföldön is.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (elektronikai),
  • számítógép-kezelési gyakorlat,
  • precizitás,
  • stressz- és monotónia-tűrés,
  • Jó problémamegoldó képesség.

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • elektrotechnikai mérésben való jártasság,

Munkavégzés helye:
Budaörs

A pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk:

Budaörs
Kategória
Energetika / Villamosság, Műszaki / Mérnök, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budaörs, Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése