www.cvonline.hu

Technikus

TeleMax Szerviz Kft.

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

Technikus

Munkatársat keres Budaörsi telephelyre.

Feladatok:

  • Javítási munkában való aktív részvétel: hibakeresés, alkatrészcsere.
  • A javítás adminisztrációja a különböző bizonylatokon.
  • A munkalapokon szereplő tartozékok egyeztetése, ellenőrzése.
  • Javítási árajánlatok, állásfoglalások, szakvélemények készítése.
  • A javított termékek (vezérlők, szabályzók) kiadása előtt a javítás minőségének ellenőrzése, főfunkciók tesztelése, a készülék megtisztítása.
  • Képzési tréningeken való részvétel akár külföldön is.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (elektronikai),
  • számítógép-kezelési gyakorlat,
  • precizitás,
  • stressz- és monotónia-tűrés,
  • Jó problémamegoldó képesség.

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • elektrotechnikai mérésben való jártasság,

Munkavégzés helye:
Budaörs

A pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk:

Munkavégzés helye Budaörs
Kategória Energetika / Villamosság, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budaörs, Budapest