www.cvonline.hu

Technikus

  • Company_icon Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelõ Zrt.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

TECHNIKUST

keresünk

Feladatok:

  • Munkavégzés inaktivált vírusvakcina termelés inaktiválási folyamatában
  • Műszaki berendezések (szeparátor, dispax), gyógyszeripari tartályok szakszerű kezelése
  • Gyógyszeripari tartályok, műszaki berendezések mosása, sterilezése
  • Inaktiválószer előállítás folyamata
  • A termeléshez kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása
  • A termelési folyamatok GMP-előírásoknak megfelelő végrehajtása

Elvárások:

  • Biológiai-, élelmiszeripari vagy vegyésztechnikusi szakirányú legalább középfokú végzettség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Változó munkarend vállalása (hetente többször korai kezdéssel)

Előny:

  • Tapasztalat aszeptikus munkavégzésben (gyógyszeripari/laboratóriumi)
  • Tapasztalat tartály munkákban
  • Tapasztalat oldatkészítésben
  • Termelési tapasztalat
  • Releváns szabályok, eljárások ismerete

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben juttassa el hozzánk „technikus” hivatkozással

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű