www.cvonline.hu

TECHNIKUS

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javításával és felújításával foglalkozó vállalat.

Munkatársat keresünk

TECHNIKUS

pozícióba a következő feltételekkel.

Feladatok:

  • Egységek működésének megismerése.
  • A vevők által hibásan beküldött egységek esetében előforduló hibák feltárása, javítása.
  • Műszaki szövegértés, kapcsolási rajzok olvasása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú elektronikai vagy ezzel egyenértékű végzettség.
  • Legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat.
  • Hibakereső elméleti és gyakorlati tudás.
  • Strukturált gondolkodás, szisztematikus hibakeresési képesség.
  • Több műszakos munkarend vállalása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elektronikai termékek gyártásával / javításával foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat.
  • Alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag.
  • Cafetéria bruttó 25 000 Ft/hónap belépési szint
  • Nettó 20 000 Ft/hó TELJESÍTMÉNYBÓNUSZ
  • Nettó 8 000 Ft/hó JELENLÉTI BÓNUSZ
  • Nettó 50 000 Ft/hó AJÁNLÁSI BÓNUSZ
  • Stabil és megbízható vállalati háttér.
  • Fiatalos csapat, kiváló és inspiráló munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: Budapest, 1183 Tóth Árpád utca 1.

Amennyiben hirdetésünk felkelttte érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével A tárgyban kérjük tüntesse fel: „Technikus.”

Helyek XVIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő
Energetika / Villamosság > Elektrotechnikus
Mérnök / Műszaki > Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű