www.cvonline.hu

TECHNIKUS

  • Frissítve 21 napja

Tűzvédelmi-, biztonságtechnikai és egyéb gyengeáramú rendszerek telepítéséhez és karbantartásához

TECHNIKUST

keresünk

Cégünk, a Pentolt Kft. (Link megjelenítése) az elmúlt 15 év során meghatározó piaci pozíciót szerzett a nagyméretű középületek és ipari létesítmények tűzvédelmi, biztonságtechnikai rendszereinek kivitelezési piacán.

Ezt a stratégiát szeretnénk erősíteni rendszereink karbantartási, javítási és bővítési feladatainak elvégzésével, amelyhez univerzális tudású karbantartó és telepítő párosokat alkalmazunk.

A TECHNIKUSOKKAL szemben elsődleges követelmény a precíz, pontos munkavégzés.

Feladatai:

  • Tűzvédelmi-, biztonságtechnikai és egyéb gyengeáramú rendszerek karbantartása, telepítése és hibaelhárítása.

Munkakörülmények:

  • A rendszerek az ország teljes területén helyezkednek el.
  • A karbantartási helyszíneket több hónapra előre tervezzük.
  • A munkát karbantartó párosok látják el.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség villanyszerelési vagy hasonló területen
  • Villamos rendszerek szerelésében, -telepítésében szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Angol nyelvű műszaki leírások megértésének képessége
  • Vagyonvédelmi rendszerszerelő igazolvány és/vagy tűzjelző rendszer szerelő képesítés előnyt jelent
  • Türelmes, pontos munkavégzés. Előírt munkafolyamatok betartása. A karbantartás adminisztrációjának pontos elvégzése.
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Egy sikeres csapat tagja lehet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Folyamatos műszaki kihívások
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Fix havi jövedelem, plusz teljesítmény kompenzálás
  • Mobil telefon

Cégünk Budapest III. kerületi székhellyel rendelkezik.

„CV” típusú jelentkezését „karbantartó” megjelöléssel a lenti címre küldje. Kérjük, írja meg, hogy milyen bruttó jövedelemre tart igényt.

Munkavégzés helye Budapest III. kerület
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika, Energetika / Villamosság, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest