www.cvonline.hu

Technikus

  • Az állásajánlat lejárt.

 Az alábbi pozíciókba keresünk új munkatársakat Nyírbátori munkavégzéshez:

 Technikus

Feladatok:

  • gépek folyamatos működtetésének biztosítása, meghibásodások feltárása, gyors, szakszerű elhárítása,
  • ütemezett karbantartás végrehajtása, ennek rögzítése a karbantartási rendszerben.

Elvárások:

  • szakmai középfokú végzettség,
  • szakmai gyakorlat a felsorolt területek egyikén jártasság az alábbi területek valamelyikén: elektronika, elektrotechnika, pneumatika, elektro-pneumatika (automatizálás), PLC- ismeretek, PLC-programozás, finommechanika, gépészeti ismeretek,
  • számítógépes felhasználói ismeretek,
  • több műszakos munkarend vállalása,
  • hétvégi túlórák vállalása,
  • felelősségteljes munkavégzés, terhelhetőség.

Előny:

  • angol nyelv ismerete.

Amit nyújtunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú, stabil munkahely,
  • munkába járás céges buszjárattal több településről,
  • széleskörű juttatási rendszer (Cafeteria, bónusz, étkezési támogatás),
  • igényes, modern munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör.

Jelentkezzen a világ 23. leginnovatívabb vállalatához! Coloplast olyan segédeszközöket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi problémákkal élők hétköznapjait. Világszerte jelen vagyunk, és több mint 10000 alkalmazottunk van, jelenleg a nyírbátori gyárban több, mint 1100 kollégánk dolgozik.

Amennyiben a meghirdetett pozíciók valamelyike felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el a jelentkezését a "Jelentkezés" gombon elérhető online adatbázisunkba. Bővebb információért keresse fel Link megjelenítése weboldalunkat, vagy kövessen minket a Facebookon és a LinkedInen.

Munkavégzés helye 4300 Nyírbátor, Coloplast u.2
Kategória Elektronika / Telekommunikáció, Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Régió Nyírbátor