www.cvonline.hu

Technikus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1080748

Autóelektronikai partnercégünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Gyártott termékek hibáinak elemzése
  • Folyamatos együttműködés a mérnökökkel
  • Közreműködés a minőségi mutatók folyamatos fejlesztésében
  • Gyártási tételek engedélyezése/zárolása
  • Jegyzőkönyvek vezetése a feltárt hibákról

Elvárások:
  • Elektronikai/mechatronikai technikus vagy műszerész végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés

Juttatások:
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Munkatársak folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • Versenyképes juttatási csomag, bónuszok
  • Cafeteria
  • Ingyenes buszjárat
  • Világszínvonalú technológia

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel elvárásainknak, kérem küldje el önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Hatvan

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Heves