www.cvonline.hu

TECHNIKUS

  • A hirdetés 165 napja lejárt

A közel 1 évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat az ORION Elektronikai Kft.
budapesti telephelyére

TECHNIKUS

Munkatársat  keres.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Műszaki középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • 3-10 éves tapasztalat elektronikai gyártással
  • Magas szintű Számítógépek/szerverek ismerete

Előny

  • Szerverek/Számítógépek összeszerelésben szerzett 1 – 2 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Feladatok:

  • Számítógépek, szerverek összeszerelése, hibák diagnosztizálása
  • Folyamatokhoz szükséges dokumentációk elkészítése, hibaanalízis kiértékelése és rögzítése adatbázisban
  • Programozás, automatizált eljárások készítése a gyártáshoz
    „Dos”/Linux/ Windows parancsok ismerete szükséges

Jelentkezni magyar és angol önéletrajz beküldésével lehet a lenti e-mail címen lehet.

ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő