www.cvonline.hu

Technikus

  • A hirdetés 497 napja lejárt

Budaörsi cég keres műanyag feldolgozásban jártas személyt magyar és román piacon végzendő

technikusi/szerviztechnikusi

feladatra.

A megfelelő jelöltnek rendelkeznie kell

  • angol nyelvismerettel (a román nyelv ismerete nem előfeltétel, de előny)

A tevékenység

  • formaleválasztókkal kapcsolatos műszaki tanácsadást
  • vevőlátogatást, kapcsolattartást foglal magában.

Ezen a területen tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk. A fentieket fix havi díjazással és forgalomarányos jutalékkal honoráljuk.

Szakmai önéletrajzot és referenciákat kérünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Külföld
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér