www.cvonline.hu

Technikus

  • A hirdetés 550 napja lejárt

Mobil hálózatmérő csapatunkba keresünk
fiatal, dinamikus

Technikus munkatársat

Elvárásaink:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség;
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás;
  • Külföldi munkavégzés;
  • Nagyfokú önállóság, jó problémamegoldó készség;
  • B kategóriás vezetői engedély;
  • Navigációs szoftverek ismerete;
  • Legalább 3 éves, balesetmentes vezetési tapasztalat.

Előnyök, melyek könnyebbé, komfortosabbá tehetik a munkavégzést:

  • Telekommunikációs hálózati technológiák ismerete
  • Hálózatméréseket támogató szoftverek ismerete, újak gyors elsajátítása
  • Projekt szemlélet
  • Francia vagy német nyelvtudás;
  • Korábbi angliai munkavégzés;
  • Saját autó.

Feladatok:

Meglévő rádióhálózatok mérése külföldi projekteken, ennek dokumentációja és szükség szerint javaslattétel a hibák megfelelő korrigálására. Emellett kapcsolattartás a megrendelővel és az általa vagy közösen kialakított feltételrendszernek megfelelő eredmény rendszeres riportozása.

Olyan személyiségeket keresünk, akik képesek az önálló munkavégzésre, emellett hisznek a csapatszellemben és ezáltal jól tudnak alkalmazkodni más emberekhez. A közös munka során az esetlegesen felmerülő problémák, nehézségek elől nem hátrálnak meg, hanem kreativitásukkal és problémamegoldó képességükkel elhárítják azt.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatások;
  • külföldi munkában való tapasztalatszerzés
  • szakmai fejlődés lehetősége és ezzel arányosan emelkedő munkabér
Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges