www.cvonline.hu

Technikus

  • A hirdetés 611 napja lejárt

Műszaki ingatlanüzemeltetéssel foglalkozó multinacionális vállalat munkatársat keres budapesti irodaházaiba

Technikus

munkakörbe, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Irodaépületek napi műszaki üzemeltetési felaqdatainak ellátása
  • Épületgépészeti és/vagy épületvillamossági berendezések napi kezelése, ellenőrzése, üzemben tartása, eseti kisjavítása
  • Ütemterv szerinti, tervszerű, megelőző karbantartások elvégzése, melyhez a szükséges betanítást biztosítjuk
  • Az épület használhatóságának fenntartásához szükséges egyéb műszaki jellegű feladatok elvégzése
  • Bérlőkkel való napi kommunikáció
  • Elvégzett munka dokumentálása (papír alapon és elektronikusan is)

Elvárások:

  • Elektromos, vagy gépész szakirányú végzettség
  • Épületüzemeltetésben szerzett legalább 2 éves szakmai gyakorlat
  • Épületvillamossági és/vagy épületgépészeti berendezések ismerete
  • Csapatjátékos, udvarias, határozott fellépés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Számítógépes alapismeretek: Microsoft Office
  • Ápolt megjelenés

Előnyök:

  • Szerviztapasztalat
  • Saját gépjármű

Munkavégzés helye: Budapest

A fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk „Technikus“ jeligével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő