www.cvonline.hu

Technikus

  • A hirdetés 450 napja lejárt

Mobil hálózatmérő csapatunkba keresünk

fiatal, dinamikus

 Technikus

munkatársat

Elvárásaink:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség;
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás;
  • Nagyfokú önállóság, jó problémamegoldó készség;
  • B kategóriás vezetői engedély;
  • Navigációs szoftverek ismerete;
  • Legalább 3 éves, balesetmentes vezetési tapasztalat.

Előnyök, melyek könnyebbé, komfortosabbá tehetik a munkavégzést:

  • Telekommunikációs hálózati technológiák ismerete
  • Hálózatméréseket támogató szoftverek ismerete, újak gyors elsajátítása
  • Project szemlélet
  • Tervező hozzáállás
  • Francia vagy Német nyelvtudás;
  • Korábbi angliai munkavégzés;
  • Saját autó.

Feladatok:

Meglévő rádióhálózatok mérése, későbbiek folyamán épülő rádióhálózatok tervezése (lefedettség, paraméterek, frekvencia, stb.) költséghatékony jelleggel illetve a hálózatok optimalizációja a paraméterek finomhangolásával. Emellett kapcsolattartás a megrendelővel és az általa vagy közösen kialakított feltételrendszernek megfelelő eredmény rendszeres riportozása.

Olyan személyiségeket keresünk, akik képesek az önálló munkavégzésre, emellett hisznek a csapatszellemben és ezáltal jól tudnak alkalmazkodni más emberekhez. A közös munka során az esetlegesen felmerülő problémák, nehézségek elől nem hátrálnak meg, hanem kreativitásukkal és problémamegoldó képességükkel elhárítják azt.

Amit nyújtunk:

  •  versenyképes jövedelem és juttatások;
  • külföldi munkában való tapasztalatszerzés
  • szakmai fejlődés lehetősége és ezzel arányosan emelkedő munkabér
Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol