www.cvonline.hu

Technikus tojás laborba

Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 1191389

Nemzetközi állategészségügyi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Munkavégzés általános vírusvakcina termelési folyamatokban, elsősorban biológiai termelő laboratóriumban aszeptikus munkaterületen
  • Antigén előállítás tojáson, szöveten (oltás/aratás, sejt- és szövet tenyésztés).
  • A tervezett, illetve végzett műveletek papíron és elektronikus formába történő dokumentálása
  • A termelési folyamatok GMP-előírásoknak megfelelő végrehajtása

Elvárások:
  • Szakirányú középfokú vagy technikusi végzettség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Délelőtti és délutáni műszak vállalása

Juttatások:
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem és cafetéria
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Edzőtermi vagy úszóbérlet
  • Egészségbiztosítás

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címünkre

Munkavégzés helye:
  • X. kerület